Funda Erdoğan Kimdir?

1999 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden birincilikle mezun olduktan sonra Türkiye’nin en büyük dört özel bankasından biri olan Garanti Bankası’nda Management Trainee olarak iş hayatıma başladım. Çeşitli görevlerde deneyim kazandıktan sonra Citibank N.A., Garanti Leasing, Teb Cetelem firmalarında farklı kademelerde yöneticilik yaptım. 2007 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’nde Ekonomi Finans alanında Yüksek Lisans derecemi tamamladım. 

Kurumsal iş hayatım süresince Krediler, Mali İşler, Finansal Planlama ve Analiz alanlarında uzmanlaşmanın yanı sıra çok sayıda kişisel gelişim eğitimine katıldım. 2014 senesinde Sola Unitas Akademi’den aldığım koçluk eğitimlerim sonrasında, Uluslararası Koç Federasyonu’na üye ACC unvanlı Kariyer ve Ebeveyn Koçu olarak koçluk yaptım ve çeşitli eğitimler düzenledim.

2020 yılında Laden Baygın Akademi ile başladığım Karma Astroloji Eğitimi ise bana çok başka pencereler açtı. Temel, Orta ve İleri Seviye Karma Kehanet Astrolojisi Eğitimleri ve Medikal Astroloji, Finansal Astroloji, Mundane Astroloji, Sinastri ve Astrokartografi Eğitimlerim sonrasında yolum Drakonik Astroloji ve Troy Akademi’de Ezoterik Okült Astroloji ve Simya Eğitimi ile devam etti. Alistezi bünyesinde aldığım Sarkaç eğitimi ve Aysun Güven- Ruh & Beden Tasarımı Evren Matematiği ve Reiki eğitimleri tüm çalışmalarımda bana ışık tutuyor. 

Siz de doğum haritanızı anlamak, yaşam amacınızı keşfetmek, hayatınızda, yaşadığınız mekanlarda ve ilişkilerinizde dengeyi bulmak istiyorsanız iletişim kutusuna bir mesaj bırakın size uygun olan çözümü birlikte bulalım.

Sertifikalar